WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 02-jan-24
Speelweek 14
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H Hypotheker MDB / VSG - De Blaeij Act&Vitaal Thuismakelaars 1H
2 -
3 3H Ardito Mix - CZ Coniunctus Viribus 3H
4 1D Mysti Munter - Kraamzorg Post ’t Ken Net 1 1D
5 -
6 2D Flash M – ’t Ken Net 2 Bowl d Kruitmolen/MZ 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H Jonika - Thuismakelaars Hypotheker MDB / VSG 1H
2 -
3 3H Coniunctus Viribus - ADRZ CZ 3H
4 1D ’t Ken Net 1 - Cinco Dos Tacos Kraamzorg Post 1D
5 -
6 2D Ardita 2.0 – Bowl d Kruitmolen/MZ ’t Ken Net 2 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 09-jan-24
Speelweek 15
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 2H Munter 3.14 – VNLS Bowling d Kruitmolen 2H
2 -
3 3H CZ - ADRZ Coniunctus Viribus 3H
4 1D The Athlete’s Foot - V.N.L.S. Vlijtig Liesje 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/SVS- Kookbrd Krommenhoeke VV Jong Ambon 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 2H Tummers - Bowling d Kruitmolen VNLS 2H
2 -
3 3H Coniunctus Viribus - Munter Error CZ 3H
4 1D Mysti Munter - Vlijtig Liesje V.N.L.S. 1D
5 -
6 2D Flash M – VV Jong Ambon Kookbrd Krommenhoeke 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 16-jan-24
Speelweek 16
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H Thuismakelaars – De Blaeij Act&Vitaal Jonika 1H
2 -
3 2H Munter 3.14 - Tummers Bowling d Kruitmolen 2H
4 1D ’t Ken Net 1 – Vlijtig Liesje Cinco Dos Tacos 1D
5 -
6 2D Ardita 2.0 – VV Jong Ambon ’t Ken Net 2 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H Young Munter - Jonika De Blaeij Act&Vitaal 1H
2 -
3 2H Mellow Munter - Bowling d Kruitmolen Munter 3.14 2H
4 1D Kraamzorg Post – Cinco Dos Tacos ’t Ken Net 1 1D
5 -
6 2D ’t Ken Net 2 - Bowl d Kruitmolen/MZ Ardita 2.0 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 23-jan-24
Speelweek 17
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H Thuismakelaars - Young Munter Jonika 1H
2 -
3 3H Munter Error - ADRZ Ardito Mix 3H
4 1D ‘t Ken Net 1 - Kraamzorg Post V.N.L.S. 1D
5 -
6 2D Flash M - Kookbrd Krommenhoeke Ardita 2.0 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H Hypotheker MDB/VSG - Jonika Thuismakelaars 1H
2 -
3 3H Ardito Mix - Concunctis Viribus ADRZ 3H
4 1D Mysti Munter - V.N.L.S. Kraamzorg Post 1D
5 -
6 2D Ardita 2.0 - ‘t Ken Net 2 Flash M 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 30-jan-24
Speelweek 18
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 2H VNLS - Tummers Mellow Munter 2H
2 -
3 3H Munter Error - Ardito Mix Concunctis Viribus 3H
4 1D Mysti Munter – The Athlete’s Foot Vlijtig Liesje 1D
5 -
6 2D Flash M - Bowl d Kruitmolen/SVS VV Jong Ambon 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 2H Munter 3.14 - Mellow Munter VNLS 2H
2 -
3 3H CZ – Concunctis Viribus Munter Error 3H
4 1D Vlijtig Liesje - Cinco Dos Tacos Mysti Munter 1D
5 -
6 2D VV Jong Ambon - Bowl d Kruitmolen/MZ Bowl d Kruitmolen/SVS2D
------------------------------------------------------------------------------------
© WELKOM OP DE WEBSITE VAN DE MIDDELBURGSE BEDRIJFSVOLLEYBAL VERENIGING